Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KONKURS DLA OŚMIOKLASISTÓW!

23 kwietnia Zestaw 3

 

22 kwietnia Zestaw 2

 

21 kwietnia Zestaw 1

 

W ramach przygotowania do Dnia Otwartego w naszym liceum zapowiadamy konkurs dla ośmioklasistów. Oto szczegóły:

 

Drodzy Ósmoklasiści,

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w Konkursie „Wiem wszystko”. Przez trzy kolejne dni: 21, 22 i 23 kwietnia na stronie internetowej I KLO o godz. 7.00 ukazywać się będą zestawy konkursowe. Będą składać się z trzech zadań, po jednym zadaniu z języka polskiego, z matematyki i z języka angielskiego (czyli z przedmiotów, których szczególnie się uczycie do egzaminu ósmoklasisty).

 

Trzeba rozwiązać taki zestaw i tego samego dnia przesłać rozwiązanie na adres mailowy sekretariatu I KLO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Każdy dzień to szansa na zdobycie nagrody (a trzy dni to aż trzy szanse!). Ci z Was, którzy dobrze rozwiążą zadania przynajmniej z jednego zestawu, wezmą udział w losowaniu bonów upominkowych do Empiku o wartości 50 zł każdy. Losowanie odbędzie się 10 minut przed zakończeniem Dnia Otwartego.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!