Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Błyskawicznych!

1

W sobotę 4 listopada w Warszawie odbyły się „Drużynowe Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych w Szachach Błyskawicznych” organizowane przez UKS „Gambit” – Wesoła. Do rywalizacji zgłosiło się 45 drużyn z całego Mazowsza. Nasza drużyna w składzie: Patryk Krawczak, Cyprian Malczuk, Gabriel Bujak i Anna Cabaj zajęła 13. miejsce uzyskując 16,5 pkt, co jest bardzo dobrym wynikiem, do podium zabrakło niewiele bo tylko 2,5 pkt :P. Każda runda była pełna emocji, a na półmetku nawet prowadziliśmy! Szczegóły rywalizacji i przebieg wszystkich rund można prześledzić na podanej stronie:

https://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/tdr_5627/

W turnieju rozegrano 7 rund w systemie szwajcarskim w tempie gry 10min + 5s. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów :) Za rok na pewno będzie lepiej.

Opiekunem naszej drużyny był p. Artur Chmielak.

mgr Artur Chmielak

 2

3

4

5

6

7

8

9

10

12

13

14