Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Koncert laureatów III Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Moje Betlejem" wykonaniu Gabrysi i Kuby

Nasi Uczniowie, Gabriela Woźnica i Jakub Soszyński zajęli III miesjce w organizowanym przez MOK w Siedlcach Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Moje Betlejem 2023". Opiekę nad uczniami sprawowała pani prof. Magdalena Ostas. Duet wykonał pochodzącą z 19 wieku kolędę "Mizerna cicha". Koncert laureatów odbędzie się już w środę 11 stycznia o godzinie 17.OO w sali Podlasie MOK w Siedlcach. Zapraszamy!

680c5d7e47b658a542a28e81d743834cbcc87191

 

 

Nowy numer gazetki szkolnej

Po rocznej przerwie wywołanej pandemią oddajemy Wam nowy numer gazetki szkolnej "Nasz Głos". Zachęcamy do lektury pisma. Znajdziemy w nim kilka artykułów opisujących wydarzenia z życia naszej szkoły. Poznamy pasje niektórych z Was. Obejrzymy piękne rysunki i zdjęcia. Będziemy mogli zmierzyć się z zadaniami konkursowymi. Zachęcamy równiez do pracy w redagowaniu gazetki. Nad wszystkim czuwa pani prof. Magdalena Ostas w bibliotece szkolnej.

                                                                                                          Życzymy miłej lektury!

1

X Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci i Młodzieży DEBIUT

Nasze uczennice: Gabriela Woźnica z klasy II b, Nina Misiejuk z klasy II c, Paulina Tymińska z klasy III i oraz uczeń Jakub Soszyński z klasy II b wzięli udział w X Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci i Młodzieży DEBIUT,który odbyłsię 15 października 2021 r. w Sali „Podlasie” MOK w Siedlcach. W przesłuchaniach wzięło udział ponad stu wykonawców z rożnych zakątków naszego kraju. Trzyosobowa komisja artystyczna składała się ze wspaniałych, znanych muzyków:EwyUrygi, MonikiUrlikChristianaBroniarza. Artyści z naszego liceum zaprezentowali się bardzo dobrze, pokazali swoje piękne głosy, możliwości wokalne, muzykalność, indywidualność artystyczną. Paulina i Nina zaśpiewały w duecie piosenkę z repertuaru Krystyny Prońko pt. ”Jesteś lekiem na całe zło”, Gabrysia wykonała utwór: „Szukaj mnie” z repertuaru Edyty Geppert, a Kuba zaprezentował hit z musicalu Metro - „A ja nie”.

6a15f4fe677c6cfce16ae55ce2e84f3b76b456bd6a15f4fe677c6cfce16ae55ce2e84f3b76b456bd

 

Msza Święta 18 lutego 2021

embed video plugin powered by Union Development

Msza Święta 3 grudnia 2020

embed video plugin powered by Union Development

Podkategorie