Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

logo12 grudnia 2019r. w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Świętej Rodziny w Siedlcach odbył się etap międzyszkolny XIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”. Celem olimpiady, którą organizuje Muzeum Józefa Piłsudskiego jest upowszechnianie wiedzy o tysiącletniej historii oręża polskiego.

W zawodach międzyszkolnych, które odbyły się w naszej szkole udział wzięło 23 uczniów z Siedlec, Garwolina i Sokołowa Podlaskiego. I KLO reprezentowali: Zuzanna Ślepowrońska z kl. Ice, Łukasz Zelent kl. IIb, Marcin Kędziora i Maksymilian Sobotko z kl. III b oraz Hubert Szmidt z kl. III ce. Uczestnicy z niecierpliwością czekają na wyniki, kto będzie reprezentował nasz region w etapie wojewódzkim, w marcu 2020r. w Warszawie.

Czytaj więcej: XIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w...

Debiut 2019

W VIII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Debiut 2019 – nasi uczniowie: Olga Jagieło i Jakub Matyszczyk zajęli I miejsce. Uczniów przygotowała do konkursu pani Magdalena Ostas. Przewodniczącym jury był prof. dr hab. Rafał Grząka z Uniwersytetu Muzycznego im. F.Chopina w Warszawie. W tej kategorii wiekowej wystąpiło 16 uczestników. Koncert laureatów odbędzie się 24 października o godz.18.00 w Sali Podlasie MOK w Siedlcach (wstęp wolny). Serdecznie zapraszamy!

debiut

XXVIII Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję

zaduszki1

zaduszki2

XVII Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy

banerk

Olimpiada matematyczna

Zapraszamy do udziału w I etapie LXXI Olimpiady Matematycznej

termin do 30 września

szczegóły na stronie http://www.om.edu.pl/

logo7