Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Olimpiada Przedsiębiorczości edycja XVIII eliminacje szkolne

Dwudziestu dwóch uczniów Klas akademickich wzięło udział w XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Eliminacje szkolne odbyły się 1 grudnia 2022 roku w auli KLO. Uczniowie rozwiązywali test, który zawierał pytania z zakresu przedsiębiorczości, finansów, zarządzania i prawa pracy. W Komisji szkolnej byli nauczyciele KLO: pan Mariusz Sokołek, nauczyciel przedsiębiorczości, pani Agnieszka Strzeżysz, pedagog szkolny i pani Anna Zalewska, koordynator ds. Klas akademickich.

Olimpiada Przedsiębiorczości to jedna z najważniejszych olimpiad przedmiotowych w naszym kraju i jest organizowana przed pięć uczelni: Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Uniwersytety Ekonomiczne w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Laureaci Olimpiady Przedsiębiorczości uzyskują specjalne uprawnienia w kwalifikacji na uczelnie współorganizujące Olimpiadę, a także sprzęt cyfrowy.

Czekamy z niecierpliwością na wyniki naszych uczniów!

Tekst przygotowała: Anna Zalewska

Czytaj więcej: Olimpiada Przedsiębiorczości edycja XVIII eliminacje szkolne

Konkurs "Adventskalender"

received 1638378189954883

XX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły – Jana Pawła II "Słowo – dar i tajemnica"

Konkurs odbywa się w ramach obchodów XXII Dnia Papieskiego pod hasłem „Blask prawdy” w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej (16-23 października) inspirowanych osobą św. Jana Pawła II. Patronat nad wydarzeniem objął JE ks. bp Kazimierz Gurda, Biskup Siedlecki oraz Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik.
17 października 2022 r. (poniedziałek), godz. 9:00, Sala Biała MOK, ul. Pułaskiego 6

Informacje szczegółowe znajdują się na stronie:

 papieski str

Konkurs Matematyka w obiektywie

logokon