Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Weź udział w jubileuszowym konkursie recytatorskim Kamień Wiary!

300x300b3c57228f93784b1032c3dde7fdf5da30ef294b3

 

 

 

 

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach organizuje XXX Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej KAMIEŃ WIARY.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie elektronicznej karty zgłoszenia do 1 marca 2023 r.

Szczegółowe informacje:

MOK (siedlce.pl)

dr Renata Bryzek

Zapraszamy do udziału w konkursie Dziedzictwo Epok!

Dziedzictwo-epok-III-edycja

 

 

 

Już po raz trzeci ZSP nr 3 w Siedlcach organizuje konkurs z cyklu DZIEDZICTWO EPOK. W tym roku jest to konkurs literacko- filmowy pod hasłem: RAZEM WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE. RAZEM! NIGDY OSOBNO!

Termin nadsyłania prac do 31 marca 2023 roku

Szczegółowe informacje:

Dziedzictwo epok III edycja - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (siedlce.pl)

dr Renata Bryzek

Zapraszamy do udziału w konkursie na esej!

Konkurs esej

 

 

 

 

Instytut Językoznawstwa i Literaturoznawstwa oraz Koło Naukowe Polonistów Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na esej. Inspirację dla tematyki prac uczniowskich ma stanowić cytat z wiersza "Życie na poczekaniu" Wisławy Szymborskiej: "Nie znam roli, którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna".

Szczegółowe informacje:

https://liblink.pl/Ltn56GBxBf

dr Renata Bryzek

Olimpiada Przedsiębiorczości edycja XVIII eliminacje szkolne

Dwudziestu dwóch uczniów Klas akademickich wzięło udział w XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Eliminacje szkolne odbyły się 1 grudnia 2022 roku w auli KLO. Uczniowie rozwiązywali test, który zawierał pytania z zakresu przedsiębiorczości, finansów, zarządzania i prawa pracy. W Komisji szkolnej byli nauczyciele KLO: pan Mariusz Sokołek, nauczyciel przedsiębiorczości, pani Agnieszka Strzeżysz, pedagog szkolny i pani Anna Zalewska, koordynator ds. Klas akademickich.

Olimpiada Przedsiębiorczości to jedna z najważniejszych olimpiad przedmiotowych w naszym kraju i jest organizowana przed pięć uczelni: Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Uniwersytety Ekonomiczne w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Laureaci Olimpiady Przedsiębiorczości uzyskują specjalne uprawnienia w kwalifikacji na uczelnie współorganizujące Olimpiadę, a także sprzęt cyfrowy.

Czekamy z niecierpliwością na wyniki naszych uczniów!

Tekst przygotowała: Anna Zalewska

Czytaj więcej: Olimpiada Przedsiębiorczości edycja XVIII eliminacje szkolne

Konkurs "Adventskalender"

received 1638378189954883