Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki powiatowego konkursu plastycznego pt. ,,Pejzaż leśny"

charutaida

 

 

W kategorii szkół średnich I miejsce exaequo zajęły: Anna Charuta i Ida
Jastrzębska- Pypowska,  III miejsce Julia Mościcka.

Organizator: Nadleśnictwo w Siedlcach.

 

 

Czytaj więcej: Wyniki powiatowego konkursu plastycznego pt. ,,Pejzaż leśny"

Sukces Idy Jastrzębskiej- Pypowskiej

Uczennica klasy Ice Ida Jastrzębska- Pypowska otrzymała wyróżnienie w kategorii 14-16 lat. Temat przewodni pracy:  ,,Ja w świecie tysiąca barw".

Zdaniem Olgi Tokarczuk ,,Opisywanie świata jest w gruncie rzeczy opisywaniem samego siebie, nie ma innej drogi niż to banalne ,,poznaj samego siebie".

Czytaj więcej: Sukces Idy Jastrzębskiej- Pypowskiej

Sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,TĘCZA".

Uczennica Anna Charuta z klasy Ice została nagrodzona II miejscem i została Laureatką Krajową tegorocznej XVII Edycji Konkursu pt. ,,Obraz bliski sercu". Ida Jastrzębska-Pypowska otrzymała wyróżnienie.Szkoła otrzymała dyplom w uznaniu za bardzo dobre wyniki w konkursie.

charuta

Czytaj więcej: Sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,TĘCZA".

Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary" 2020

Komisja w składzie:
· Sylwia Katarzyna Flis – aktorka, reżyserka
· Justyna Kowynia-Rymanowska – wokalistka, dyrygent chórów, nauczyciel śpiewu,
· ks. prof. Michał Szulik – muzyk, dyrygent chórów, nauczyciel śpiewu
· Jan Zdziarski – specjalista kultury mowy, polonista (przewodniczący)

po wysłuchaniu 16 wykonawców w kategorii poezji śpiewanej postanowiła przyznać
I nagrodę Oldze Jagieło z I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego (akomp. Mateusz Mazurek). Konkurs odbył się w piątek, 28 lutego w Sali Białej MOK w Siedlcach.

kamien wiary

Koncert Kolęd i Pastorałek w I KLO

W piątek 31 stycznia odbył się w naszej szkole Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów obdarowanych niezwykłym talentem wokalnym. Przed społecznością liceum wystąpiły kolejno następujące osoby: Dominika Konca z kl.1B z kolędą „Mary, Did You Know?”; Olga Jagieło z kl.1B z dwiema kolędami: „Cichą nocą” w nowoczesnej aranżacji i „Szarą kolędą”; Paulina Tymińska z kl.1i: z utworem świątecznym „Pierwsza gwiazda”, z rep. zespołu TGD; Kuba Jastrzębski z kl.1A z tradycyjną kolędą w rytmie poloneza: „W żłobie leży”; Weronika Geresz z kl.I HK prezentując pastorałkę norweską; Gustaw Rosiński z kl.1C, śpiewając „Kolędę Warszawską” z 1939 roku; Duet : Daria Melech, Paulina Wujek z kl. 1G ze współczesną piosenką bożonarodzeniową pt. „Kolęda dla nieobecnych”; Tercet: Gustaw Rosiński, Daria Melech, Paulina Wujek w piosence świątecznej „Uciekali” z musicalu „Metro”. Koncert poprowadził Cezary Gryczewski.IMG 9026