Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Festiwal kolęd i pastorałek "Moje Betlejem"

W poniedziałek 10 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach odbyły się przesłuchania konkursowe II Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Moje Betlejem". Festiwal organizowany jest z myślą o uczniach siedleckich szkół podstawowych i szkół średnich. W kategorii – szkoły ponadgimnazjalne Jakub Soszyński, uczeń klasy II c zajął III miejsce. Kuba zaśpiewał „Kołysankę Józefa”, której muzykę skomponował Bard Millard, a polskie słowa napisał Piotr Nazaruk. Gabriela Woźnica z klasy 2 b otrzymała wyróżnienie za wykonanie „Szarej kolędy”, autorstwa Wojciecha Młynarskiego i Krzysztofa Komedy. W konkursie brała również udział debiutantka Magdalena Skibniewska, pierwszoklasistka, która zaśpiewała piosenkę bożonarodzeniową pt. "Dziękuję". Jej autorami są młodzi przyjaciele Madzi: Maria Kicińska (tekst), Piotr Kryński(muzyka). 

Koncert laureatów i osób wyróżnionych odbędzie się 12 stycznia 2022 o godzinie 18.00       w Sali „Podlasie” MOK w Siedlcach.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!a6a7691010df3c6d9187718cf56f1a88e95c5ded

Czytaj więcej: Festiwal kolęd i pastorałek "Moje Betlejem"

Ogólnopolski Konkurs Piosenki DEBIUT

Nasi uczniowie: Gabriela Woźnica z klasy II b, Nina Misiejuk z klasy II c, Paulina Tymińska z klasy III i oraz Jakub Soszyński z klasy II c wzięli udział w X Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci i Młodzieży DEBIUTktóry odbyłsię 15 października 2021 r. w Sali „Podlasie” MOK w Siedlcach. W przesłuchaniach wzięło udział ponad stu wykonawców z rożnych zakątków naszego kraju. Trzyosobowa komisja artystyczna składała się ze wspaniałych, znanych muzyków: Ewy Urygi, Moniki UrlikChristiana Broniarza. Artyści z naszego liceum zaprezentowali się bardzo dobrze, pokazali swoje piękne głosy, możliwości wokalne, muzykalność, indywidualność artystyczną. Paulina i Nina zaśpiewały w duecie piosenkę z repertuaru Krystyny Prońko pt. ”Jesteś lekiem na całe zło”, Gabrysia wykonała utwór: „Szukaj mnie” z repertuaru Edyty Geppert, a Kuba zaprezentował hit z musicalu Metro: „A ja nie”.77b665cf4cdcd54a72422959a3e6cc68cc4a5083

Czytaj więcej: Ogólnopolski Konkurs Piosenki DEBIUT

Paulina&Hosanna Festival

Nasza uczennica, Paulina Tymińska wystąpiła na scenie tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festival. Wspaniale, że znalazła się uzdolniona osoba, która reprezentowała naszą szkołę na tym wspaniałym wydarzeniu. Już sam fakt zakwalifikowania się do występów na festiwalowej scenie świadczy o jej dużym talencie wokalnym. Festiwal odbywał się w dniach 17-19.09.2021. Artyści prezentowali się na scenie teatralnej CKiS w Siedlcach. Paulina wykonała utwór „Oceany, który na pewno zaśpiewa dla nas jeszcze w szkole. Grand Prix festiwalu zdobyła Sylwia Piotrowska piosenką "Anioły". Serdecznie gratulujemy!242253807 2891322197847551 1486685625409966773 n

Czytaj więcej: Paulina&Hosanna Festival