Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Moje Betlejem

W czwartek 23 stycznia w Sali Podlasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbył się Koncert Laureatów Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Moje Betlejem", na którym wystąpili nasi uczniowie: Olga Jagieło, uczennica kl.1B, zdobywczyni III miejsca i Kuba Jastrzębski, uczeń kl.1A, laureat II nagrody. W koncercie wzięli udział najlepsi wykonawcy kolęd i pastorałek z siedleckich szkół.

kub

Czytaj więcej: Moje Betlejem

Konkurs MOK-u ,,20 rocznica wizyty papieża Jana Pawła II w Siedlcach"

W corocznym XXIV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej
w kategorii plastyka zostały
nagrodzone uczennice Ewa Czyżewska i Klaudia Walczuk .

Czytaj więcej: Konkurs MOK-u ,,20 rocznica wizyty papieża Jana Pawła II w Siedlcach"

Sukcesy plastyczne Juli Pasztor

Praca pt. ,,Grzyb" została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o tematyce ekologicznej z cyklu ,,Ziemia jest jedna". Organizatorem była Galeria MDK ,,Śródmieście" we Wrocławiu.Na konkurs napłynęło 1097 prac plastycznych ze 112 placówek.

grzyb

Czytaj więcej: Sukcesy plastyczne Juli Pasztor

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,TĘCZA"

Dyplom Julia Pasztorm

 

 

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,TĘCZA" w XVI edycji ,,Piękno otaczającego świata" w kategorii ,,Żak" Julia Pasztor z klasy II została wyróżniona dyplomem za wykonanie znakomitej pracy. Uczennicy gratulujemy.

 

 

 

Czytaj więcej: Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,TĘCZA"

Wyniki konkursu Kamień Wiary

Aleksandra Myrcha, uczennica klasy 3b zdobyła wyróżnienie w XXVIII Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień wiary" 2019r. Ola jest pierwszą w historii naszej szkoły uczennicą, której udało się to osiągnąć! Do sukcesu przyczynił się również Jakub Uziębło, uczeń klasy 2c, który akompaniował jej na fortepianie.

ola i kuba

Magdalena Ostas