Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najlepsza drużyna w Siedlcach w piłce siatkowej

Reprezentacja dziewcząt I KLO w Siedlcach w roku szkolnym 2019/2020 wzięła udział w Międzypowiatowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Od listopada do marca nasza reprezentacja rozegrała kilka turniejów m.in. w Siedlcach, Sobolewie, Mińsku Mazowieckim, Węgrowie awansując do kolejnych rund. Nasze uczennice osiągnęły ogromny sukces awansując w lutym do półfinału, a w marcu aż do finału wygrywając z II LO Siedlce. Jako najlepsza i jedyna drużyna z Siedlec miała zagrać w finale, ale póki co plany popsuł koronawirus. Wierzę, że wygrałyby ten finał, który miał być rozegrany w Węgrowie.

Szkołę reprezentowały w składzie rotacyjnym: Styś Agata, Borkowska Emilia, Kożuchowska Katarzyna, Mąntewka Sandra, Mąntewka Paula, Dziak Iza, Szmidt Emilia, Pieńkowska Oliwia, Ławecka Hanna, Wasilewska Marta, Ciulak Martyna, Chojecka Magdalena, Wysokińska Kamila, Olczak Alicja, Jastrzębska-Pypowska Ida.

Zapraszamy młodzież uprawiającą sport do I KLO w Siedlcach.

A. Krekora

Zobacz prezentację drużyny