Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukces Naszych Siatkarzy!

1

 

1 lutego na hali sportowej I LO w Siedlcach rozegrano finał Regionalnej Licealiady PSZS w piłce siatkowej chłopców. Rozgrywki te rozpoczęły się w listopadzie i po rozegraniu kilku rund wyłoniono finałową czwórkę, w której znalazły się zespoły: ZSP 3 Siedlce, ZSE Mińsk Mazowiecki, I LO Siedlce i Nasza drużyna I KLO w Siedlcach.

W wyniku rozstawień w półfinałach I LO Siedlce, „Prus” wygrało 2-0 z ZSP 3 Siedlce, „Samochodówka” a Nasi reprezentanci pokonali ZSE Mińsk Mazowiecki, „Ekonomik” również 2-0 i tym samym awansowali do ścisłego finału, co było już dużym osiągnięciem. Radość była ogromna, a chłopcy wiedzieli, że dokonali wielkiej rzeczy :) W finale zmierzyliśmy się z faworytem turnieju, drużyną I LO Siedlce. Chłopcy wspięli się na wyżyny swoich umiejętności, lecz po dobrej grze musieli uznać wyższość przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla gospodarzy i tym samym zajęliśmy drugie miejsce!!! Trzeba dodać, że finał był rozgrywany w super atmosferze przy mocnym dopingu dla gospodarzy. Ale my również czuliśmy wsparcie i mogliśmy liczyć na doping naszych kibiców; uczniów, profesorów a nawet rodziców, co było miłym zaskoczeniem, za co gorąco dziękujemy :)

Finaliści stworzyli super sportowe widowisko, które wyraźnie podobało się kibicom i przyniosło wiele emocji. Po zakończeniu finału Nasi chłopcy wyraźnie byli zadowoleni i szczęśliwi. Drugie miejsce dla Nas to super osiągnięcie, najlepsze w historii szkoły! W meczu o 3 miejsce "Samochodówka" pokonała ZSE Mińsk Mazowiecki 2-0.

 

Nagrody najlepszym drużynom wręczyli: dyrektor I LO Siedlce Pani Anita Woźnica oraz Pan Maciej Nowak przewodniczący Komisji Sportu i wiceprzewodniczący Rady Miasta Siedlce. Puchar dla Naszego zespołu odebrał kapitan Wiktor Duda, pozostali otrzymali pamiątkowe medale.

Kolejność ostateczna turnieju

1.  I LO Siedlce

2.  I KLO Siedlce

3.  ZSP 3 Siedlce

4.  ZSE Mińsk Mazowiecki

Szkołę reprezentowali:

Wiktor Duda „kapitan”, Jakub Kładź, Karol Daniluk, Max Jagodziński, Piotr Kowalczyk, Maciej Kozłowski, Marcel Słomka, Maciej Kachniarz, Dawid Kruk, Cezary Kruk, Kacper Kalaciński. Opiekun Artur Chmielak

Gratulacje dla całego zespołu

mgr Artur Chmielak

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23