Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty SGH

7 czerwca w naszym liceum odbyły się warsztaty, które prowadziła dr Katarzyna Adamiak ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Warsztaty odbyły się w ramach współpracy, jaką nasze Liceum wiosną tego roku podpisało ze Szkołą Główną Handlową.

Tematem spotkania była zmiana i to jak wpływa ona na przedsiębiorstwa. Uczniowie klasy IC, która objęta jest patronatem SGH, wysłuchali wykładu, a następnie przystąpili do zajęć warsztatowych. Wcielając się w rolę konsultantów w firmie z branży budowlanej, doradzali, jak może poradzić sobie z kryzysem. W czasie spotkania uczniowie mieli możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy i umiejętności, jakie zdobyli w czasie zajęć z przedsiębiorczości i ekonomii. Spotkanie zakończyło wspólne podsumowanie zebranych pomysłów oraz rekomendacje dla firmy.

tekst Agnieszka Przesmycka

Czytaj więcej: Warsztaty SGH