Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Jak zostac bogatym?” Webinarium dla uczniów Klasy akademickiej 2 ce

Niestety koronawiurs przeszkodził nam w zorganizowaniu Konferencji Naukowej pod patronatem SGH. Choć było już wszystko dopięte, łącznie z tematem, prelegentami i konferansjerami, nie mogliśmy zrealizować naszych planów. Uczelnia zaproponowała nam Webinarium on-line. Wydarzenie odbyło się 22.05. w godzinach popołudniowych. Rozsiedliśmy się w wygodnych fotelach w naszych pokojach i uruchomiliśmy aplikacje.

Temat Webinarium oscylował wokół pytania "Jak zostać bogatym?".

Czytaj więcej: „Jak zostac bogatym?” Webinarium dla uczniów Klasy akademickiej 2 ce

Finał konkursu Canvas Challenge im. Jana Dmochowskiego

Uczniowie 2 ce Klasy akademickiej SGH zostali zaproszeni na finał konkursu Canvas Challenge. To już III edycja konkursu na najlepsze modele biznesowe przygotowane przy wykorzystaniu szablonu Business Model Canvas.

Czytaj więcej: Finał konkursu Canvas Challenge im. Jana Dmochowskiego

I etap Konkursu III Forum Młodych

6. marca 2020 odbył się pierwszy etap Konkursu III Forum Młodych - Przedsiębiorcza Polska Wschodnia. Uczniowie klas 1 hk i 2 ce zmierzyli się z testem i pytaniami otwartymi. 

Czytaj więcej: I etap Konkursu III Forum Młodych