Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I etap Konkursu III Forum Młodych

6. marca 2020 odbył się pierwszy etap Konkursu III Forum Młodych - Przedsiębiorcza Polska Wschodnia. Uczniowie klas 1 hk i 2 ce zmierzyli się z testem i pytaniami otwartymi. 

 

 

20200306 101849 resized 1

Konkurs jest organizowany przez Collegium Mazovia. 

 

"Tematyka Forum koncentruje się na zagadnieniach stanowiących program nauczania przedmiotu podstawy przedsiębiorczości realizowanego w szkołach ponadpodstawowych.

 

Celem Forum, jest popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości oraz upowszechnianie idei tworzenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz promowanie innowacyjnych postaw przedsiębiorczych ze szczególnym uwzględnieniem organizacji pracy w małych zespołach, wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

 

Uczniowie będą mogli współzawodniczyć z rówieśnikami z innych szkół naszego regionu, rozwiązując zadania quizowe i biorąc udział w grze strategicznej w początkowych dwóch etapach Konkursu oraz po zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu, pracując w małych zespołach nad planami przedsięwzięć, z których najlepsze zostaną zaprezentowane w etapie finałowym.

Opiekę merytoryczną nad Konkursem, podobnie jak w latach ubiegłych, objęła Delegatura w Siedlcach Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

Najlepsi otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody. Dzięki przychylności naszych Partnerów, obok nagród ufundowanych przez Kanclerza Uczelni, laureaci otrzymają wartościowe nagrody rzeczowe. Nagrody rzeczowe otrzymają również opiekunowie oraz szkoły najlepszych zespołów. Najbardziej innowacyjne projekty zostaną dodatkowo wyróżnione nagrodami specjalnymi".

20200306 101814 resized

20200306 101912 resized 1

Z niecierpliwością czekamy na wyniki!