Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Patronat naukowo-dydaktyczny klasy biologiczno-chemicznej

DSC08351W dniu 16 marca 2022 nasza szkoła podpisała z Akademią Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie filia w Białej Podlaskiej, którą reprezentowali Pan Rektor prof. dr hab. Jerzy Sadowski i Pan Dziekan dr hab. prof. AWF Hubert Makaruk, umowę o współpracy w zakresie objęcia patronatem naukowo-dydaktycznym klasy biologiczno-chemicznej.

W czasie spotkania ustalono zasady współpracy dydaktycznej, naukowej i sportowej pomiędzy I KLO a Filią AWF w Białej Podlaskiej, wynikające z dążenia do doskonalenia procesu dydaktycznego, podnoszenia jakości kształcenia, w tym kształcenia praktycznego i popularyzowania nauki.

Dzięki podjętej współpracy uczniowie pierwszej klasy w roku szkolnym 2022/2023 będą mogli korzystać z szeregu udogodnień w procesie dydaktycznym, w tym z laboratoriów, oraz na miarę potrzeb uczestniczyć w życiu społeczności akademickiej. Wart nadmienić, że AWF w Białej Podlaskiej dysponuje m.in. następującymi laboratoriami: Diagnostyki Fizjologicznej, Diagnostyki Biochemicznej, Biomechaniki i Kinezjologii, Diagnostyki Molekularnej, Chemii Kosmetycznej, Analitycznym.

DSC08350

DSC08351 

DSC08352

DSC08355

DSC08356