Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenie dla kandydatów - przyjmowanie świadectw

W związku z ogólnopolskim zakończeniem roku szkolnego 2021/2022 w naszej szkole przyjmowanie kopii

świadectw rozpoczynamy 24.06.2022r od godziny 13.00.

Dzień otwarty 20 maja 2022r

Dzień Otwarty w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym

im. Świętej Rodziny w Siedlcach

 

MIEJSCE: I KLO w Siedlcach, ul. Biskupa Świrskiego 54

TERMIN:2O maja 2022 roku w godz. 9:00-15:00

 

Czytaj więcej: Dzień otwarty 20 maja 2022r

Dzień Otwarty w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym 22 IV 2022 roku za nami

Wiosenny poranek 22 kwietnia 2022 roku rozpoczął się nietypowo. Już po godzinie ósmej w I KLO zaczęli pojawiać się wyczekiwani goście. O dziewiątej szkolna aula wypełniona już była ósmoklasistami. Podczas całego dnia otwartego naszą szkołę odwiedziło ponad 400 uczniów różnych szkół podstawowych z Siedlec oraz bliższych i dalszych okolic. To dla nich uczniowie, nauczyciele oraz inni pracownicy Katolika przygotowali różnorodne atrakcje.

dzowt2022

Zanim ósmoklasiści rozpoczęli zwiedzanie, mieli okazję wysłuchać najważniejszych informacji na temat naszej szkoły. Ofertę edukacyjną zaprezentowała p. Agnieszka Wierzbicka, a zasady rekrutacji przedstawiła p. Elżbieta Urban. O możliwości zakwaterowania w bursie opowiedział ks. Witold Juszczuk. Uczniowską perspektywę nauki w Katoliku przybliżył członek Samorządu Szkolnego - Gustaw Rosiński. Goście obejrzeli też film ukazujący bazę szkoły i przybliżający panującą w niej atmosferę. Zwieńczeniem informacyjnej części spotkania było ogłoszenie konkursu Genialny Ósmoklasista.

W auli odbyło się również spotkanie informacyjne z rodzicami, podczas którego Ks. Dyrektor Jacek Władysław Świątek przybliżył idee wychowania i kształcenia w I KLO, a przewodnicząca szkolnej komisji rekrutacyjnej p. Elżbieta Urban odpowiedziała na pytania dotyczące zasad przyjmowania do szkoły.

Czytaj więcej: Dzień Otwarty w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym 22 IV 2022 roku za nami

Dzień Otwarty w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Świętej Rodziny w Siedlcach

 

co?        F    Dzień Otwarty

gdzie?   F    I KLO w Siedlcach, ul. Biskupa Świrskiego 54

kiedy?   F    22 kwietnia 2022 roku w godz. 9:00-16:00

 

PROGRAM

Czytaj więcej: Dzień Otwarty w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Świętej Rodziny w Siedlcach