Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dyskoteka szkolna

W szkole dnia 28.11.2014 roku odbyła się dyskoteka szkolna zorganiozwana przez członków Samorządu Szkolnego, opiekunków i Grono Pedagogiczne. Uczniowie mogli zaprosić jedną osobę towarzyszącą spoza szkoły. Zabawa była udana i trawała do godziny 23.

Wybory do Młodzieżowej Rady Mista Siedlce

Dnia 14.11.2013 roku odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Najwięcej głosów zdobyli: Natalia Sałata z klasy II B i Artur Gajowniczek z klasy III B. Uczniowie uczestniczą w comiesięcznych Sesjach organizowanych przez Biuro Rady Miasta.

Wybory do Samorządu Szkolnego 2013/2014

Dnia 10.10.2013 roku odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego na 2013/2014r. W tajnym głosowaniu uczniowie chętnie oddawali głos na jednego z pięciu kandydatów.

Przewodnicząca Szkoły została Ewelina Marciniak z kl. II B, Zastępcą Przedowniczącej Szkoły – Dawid Jastrzębski z II A, a Skarbnikiem  - Przemysław Kruk z kl. II D

Gratulujemy!