Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Święto Edukacji Narodowej w I KLO

Dnia 13 października 2022 roku w naszej społeczności szkolnej obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Księdza Dyrektora, który podziękował wszystkim nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły za trud jaki wkładają w przekazanie nam wiedzy i cennych wartości oraz wręczył nauczycielom Nagrodę Organu Prowadzącego.

Następnie przemówienie wygłosiła Przewodnicząca Samorządu Szkolnego Karolina Cąkała - uczennica klasy 4B, która podziękowała w imieniu wszystkich uczniów nauczycielom za ich zaangażowanie w nasz proces kształcenia i wychowania. Reprezentanci klas wręczyli drobne upominki państwu Profesorom. 

311440272 573742054549355 2288405185008832851 n

Następnie uczniowie klas maturalnych przedstawili część artystyczną, którą przygotowali wraz z wychowawcami, panią bibliotekarką i z opiekunem koła muzycznego.

Na zakończenie części artystycznej wysłuchaliśmy pięknie zaśpiewanych piosenek, które zostały wykonane przez zdolnych uczniów naszej szkoły.

Dominika Konca, kl. 4b