Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bal Studniówkowy w I KLO 2023

Dnia 21 stycznia 2023 roku odbył się bal studniówkowy uczniów klas czwartych. Tegoroczni maturzyści bawili się wraz z nauczycielami i rodzicami na 102 dni przed swoją maturą. 

Bal odbywał się w zajeździe Chodowiak w Chodowie. Bal maturalny zgodnie z tradycją rozpoczął się polonezem. Następnie uczniowie podziękowali swoim rodzicom, nauczycielom oraz Dyrekcji za trud włożony w ich kształtowanie każdego dnia. Swoje przemówienie wygłosił Ksiądz Dyrektor Jacek Świątek, Zastępca Prezydenta Miasta pan Robert Szczepanik, ksiądz Paweł Kindracki - Dyrektor Wydziału Nauczania, Przedstawiciel Biskupa Siedleckiego do Szkół Katolickich oraz rodzice. Formą podziękowania były kwiaty i specjalnie na tę uroczystość przygotowany utwór muzyczny, który wykonał duet: Dominika Konca oraz Gustaw Rosiński wraz ze szkolnym zespołem muzycznym. Na zakończenie części oficjalnej ksiądz prefekt Radosław Piotrowski pobłogosławił wszystkich, a Ksiądz Dyrektor oficjalnie rozpoczął bal studniówkowy! 

Po części oficjalnej młodzież wraz z wychowawcami i Dyrekcją zrobili pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy bawili się do białego rana na 102 dni przed maturą.

Dominika Konca, kl. 4 b

phoca thumb l IMG 6287