Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

 Co to był za rok! I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach zakończyło rok szkolny 2022/2023. Cała społeczność szkolna o godzinie 9:30 spotkała się w kościele p.w. św. Józefa w Siedlcach na Mszy Świętej, którą koncelebrowali: ksiądz Dyrektor Jacek Władysław Świątek, ksiądz Radosław Piotrowski i ksiądz Przemysław Świderski. Wzruszające kazanie, pełne słów wiary i życzeń na tegoroczne wakacje wygłosił ks. Przemysław Świderski.

Następnie cała społeczność szkolna udała się na Salę Wielofunkcyjną obok kościoła na dalszą część uroczystości zakończenia roku szkolnego. Na sali ksiądz Dyrektor Jacek Świątek, pani Wicedyrektor Jolanta Łopuska i przedstawiciele uczniów wygłosili podziękowania i życzenia dla nauczycieli, uczniów oraz rodziców. Potem zostały przekazane gratulacje i nagrody wyróżnionym uczniom za bardzo dobre wyniki w nauce jak i zaangażowanie w życie szkoły.

Następnie była chwila na podziękowania dla naszych wspaniałych nauczycieli, a po miłych słowach została zaprezentowana część artystyczna w szantowych klimatach. I tak część główna uroczystości zakończenia roku szkolnego dobiegła końca. Zostały tylko miłe chwile i pożegnanie klas z ich wychowawcami, i oczywiście wręczenie zasłużonych świadectw.

Szczęśliwych i bezpiecznych wakacji! 

Anna Konopka, kl. 2d

 

zakon2023