Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zmarła s. Maksymiliana Wojnar


śp. s. Maksymiliana Wojnar

     Smutna wiadomość dotarła do nas. Dzisiaj zmarła s. Maksymiliana Wojnar ze Zgromadzenie Sióstr Prezentek. 
Z wykształcenia siostra Maksymiliana była prawniczką pracującą przy episkopacie. Od 25 lat pracowała na rzecz organizacji szkolnictwa katolickiego w Polsce. Była członkiem zarządu Rady Szkół Katolickich.

        Co prawda większość z nas nie znała jej osobiście, ale ona znała naszą szkołę. Wiele jej zawdzięczamy, gdyż ma wielkie zasługi w powstaniu i organizacji naszego liceum.

       Całą społeczność I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach prosimy o modlitwę za śp. s. Maksymilianę Wojnar. 

Więcej na temat siostry Maksymiliany pod linkiem: gość.pl/Zmarła s. Maksymiliana Wojnar