Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

African Music School

20 września gościliśmy w naszej szkole zespół African Music School. Razem z młodymi utalentowanymi uczniami był Brat Benedykt Pączka, który jest misjonarzem z Republiki Środkowej Afryki.

Swoją muzyką Ci młodzi utalentowani chłopcy z Afryki zachęcili do wspólnego śpiewu także uczniów naszego liceum.

Zespół realizuje trasę koncertową w Polsce, w czasie której zbiera pieniądze na budowę swojej szkoły muzycznej w Afryce. Ma być ona miejscem dla utalentowanych dzieci z rodzin ubogich. Pobyt w takiej szkole będzie dla nich szansą na rozwój.

 

 

Galeria:

  banerafm 800x300 exact images-obrazki

 

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami na stronie:

portalnowe

 

 

 

embed video plugin powered by Union Development