Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki matur

Policzyliśmy, że 22 naszych maturzystów (21,36% wszystkich zdających) uzyskało wynik 100% z przynajmniej jednego egzaminu, a 56 osób (54,37% wszystkich) – wynik powyżej 90% z przynajmniej jednego egzaminu.

Sukces Cezarego Gryczewskiego w Ogólnopolskim Konkursie „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Uczeń klasy II g Cezary Gryczewski zajął II miejsce w kategorii prac multimedialnych w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. Wręczenie dyplomu laureatom konkursu nastąpi podczas uroczystego zgrupowania w Lublinie w dniach 20-21 czerwca br.
 
Wyniki X edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”
 
Gratulujemy!

"Dantedi"

1616664244

 

W tym roku obchodzimy 700. rocznicę śmierci Dantego Alighieri, powszechnie uznawanego za ojca języka włoskiego i symbol włoskiej kultury. Zaś 25 marca został wyznaczony jako „Dantedì” (dzień Dantego), tj. dzień, który obiera się za początek jego literackiej podróży w zaświaty, w „Boskiej Komedii”.

 

Czytaj więcej: "Dantedi"

Sukces w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym "Poznajemy Ojcowiznę"

dyplom