Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tradycyjnie, jak co roku, wyjątkowo, jak zawsze – czyli niezapomniana studniówka I KLO!

I znowu nadchodzi ten czas…kolejny rocznik uczniów naszej szkoły przeobraża się w grupę niezwykle eleganckich młodych dam i towarzyszących im szarmanckich kawalerów, aby w pięknej sali balowej spędzić niezapomnianą noc…

W tym roku szkolnym był to dzień 1 lutego 2020, w sali zajazdu „Chodowiak”.

Otoczeni przez wzruszonych rodziców, przed równie wzruszonym gronem pedagogicznym, po słowach Księdza Dyrektora: „Poloneza czas zacząć” ruszyli do tańca!

Ten uroczysty taniec, ćwiczony długo w sali gimnastycznej, wyuczony co do kroku, zatańczony na rozpoczęcie studniówki zawsze jest niezwykły, zawsze zatańczony tak, jakby to był ten jeden, jedyny raz w życiu…

Później nastąpiły oficjalne wystąpienia: Ksiądz Dyrektor Jacek Władysław Świątek odczytał listy przesłane z tej okazji przez Księdza Biskupa Ordynariusza Kazimierza Gurdę i Prezydenta Miasta Siedlce Andrzeja Sitnika. Ksiądz Dyrektor życząc uczniom wspaniałej zabawy, podzielił się refleksją o przemijaniu, przypomniał obraz stremowanych pierwszoklasistów, którzy tak szybko stali się dorosłymi trzecioklasistami. Wyraził nadzieję, że tak samo pięknie, jak tańczą, zdadzą swoje egzaminy. „Dzięki Wam szkoła podskoczyła w rankingach, a po maturze wystrzeli w kosmos” – zażartował Ksiądz Dyrektor.

Potem rozpoczęła się zabawa do białego rana…

 dr Barbara Taras

stud2020 800x300 exact images-obrazki

 

Zachęcamy również do obejrzenia relacji na stronach:

podlasie24

 

tsiedl