Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Pierwszy milion mam w głowie" - wykład pana dr Bogusława Węglińskiego

19.04.2018r. uczniowie Klas akademickich I CE i II CE, a także Jakub Mikiciuk, uczeń klasy I A, uczestniczyli w wykładzie „Pierwszy milion masz w głowie” zorganizowany w ramach Programu „Ścieżki Kopernika 2.0”, promującego przedsiębiorczość, kreatywność i innowacyjność.

pierwszy2

Czytaj więcej: "Pierwszy milion mam w głowie" - wykład pana dr Bogusława Węglińskiego

Dzień Otwarty SGH

10.03.2018 r. uczniowie Klasy akademickiej 1 CE i dwóch uczniów klasy 1 A wraz z opiekunami, panią profesor Anna Zalewską i panią profesor Renatą Kosieradzką, uczestniczyli w Dniu Otwartym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Czytaj więcej: Dzień Otwarty SGH

Klasa akademicka 1 ce weźmie udział w Dniu Otwartym w SGH

Już w najbliższą sobotę (10.03.2018r.) uczniowie Klasy akademickiej 1 CE wezmą udział w Dniu Otwartym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną, uczestniczyć w wycieczce po kampusie, spotkać się z doradcą zawodowym, a także wziąć udział w wykładach i warsztatach. Poniżej dokładny program Dnia Otwartego.

dzien-otwarty-sgh-678x381

 

 

Czytaj więcej: Klasa akademicka 1 ce weźmie udział w Dniu Otwartym w SGH

Czy uczniowie I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego są oszczędni?

 

 

12 grudnia 2017 roku w auli I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny odbyła się Konferencja Naukowa pod tytułem Młodzi oszczędni, której celem było rozwijanie inteligencji finansowej wśród młodych ludzi.

 

Czytaj więcej: Czy uczniowie I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego są oszczędni?

"Piramidy finansowe sprawdzonym sposobem na oszustwo "

Uczniowie klasy akademickiej I CE wzięli udział w wykładzie pana Bartłomieja Suchodolskiego pod tytułem "Piramidy finansowe sprawdzonym sposobem na oszustwo " zorganizowanym w ramach XIX Festiwalu Nauki i Sztuki 2017. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali prowadzącego i z entuzjazmem odpowiadali na pytania.

 

20171020 160359

Czytaj więcej: "Piramidy finansowe sprawdzonym sposobem na oszustwo "